Diagnostyka - Energia - Medycyna Naturalna
  Plac Dworcowy 1 (I piętro) 33-100 Tarnów

diagnostyka

W naszym gabinecie mogą Państwo skorzystać z możliwości wspomagania leczenia wielu ostrych i przewlekłych typów dolegliwości i bólów. Metody które wykorzystujemy do przeprowadzania badań to:

 • biorezonans komórkowy- aparat Mora
 • mikroskopowe badanie kropli krwi
 • badanie pulsu i języka według zasad medycyny chińskiej.

 

BIOREZONANS– SZEROKI ZAKRES BADAŃ W BARDZO SZYBKIM CZASIE

BEZINWAZYJNY, PRZESIEWOWY I NAJSZYBSZY SPOSÓB DIAGNOSTYKI, KTÓRA POZWALA ZGŁĘBIĆ W JAKIM STANIE JEST TWÓJ ORGANIZM. BADANIE WYKONUJE SIĘ W CELU POZNANIA SKŁONNOŚCI DO CHORÓB I USTALENIA Z PACJENTEM RÓŻNYCH SPOSOBÓW POWROTU DO RÓWNOWAGI ORGANIZMU ORAZ ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA.

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ PÓŹNIEJ LECZYĆ

 • SPRAWDŹ CO CI SZKODZI I UNIKAJ ŚWIADOMIE ALERGENÓW,
 • SPRAWDŹ CO POWINIENEŚ JEŚĆ, A CZEGO UNIKAĆ W DIECIE,
 • SPRAWDŹ W JAKIM STANIE JEST TWÓJ ORGANIZM i DLACZEGO MASZ  DOLEGLIWOŚCI NP. BÓL GŁOWY, BÓL KRĘGOSŁUPA ITP., DLACZEGO MASZ SUCHOŚĆ SKÓRY, DLACZEGO MASZ ZAPARCIA LUB INNE OBJAWY NIE WYJAŚNIONEJ, NIE ZDIAGNOZOWANEJ CHOROBY…

Jak przygotować się do badania?

 1. 24 godz. przed testem nie spożywamy alkoholu i innych używek.
 2. 30 min przed testem wstrzymujemy się od posiłków.
 3. Jeśli przyjmujemy antybiotyk testy możemy wykonać dopiero 7 dni po ostatniej dawce antybiotyku
 4. Przed wykonaniem testu prosimy o ściągnięcie metalowych rzeczy np. biżuterii ( łańcuszek, pierścionki, zegarek itp.), kluczy, drobnych pieniędzy itp.
 5. W trakcie przeprowadzania testów prosimy o odłożenie i wyciszenie telefonu komórkowego jak i elektronicznych urządzeń.

Jak wygląda badanie na biorezonansie?

Badanie biorezonansem komórkowym w Gabinecie Energia Medycyna Naturalna przeprowadzane jest Aparatem Mora.

Do badania należy się wcześniej przygotować (opis powyżej).  Przed przystąpieniem do badania prosimy pacjenta o ściągnięcie skarpetek oraz butów i położenie stóp na specjalne elektrody. Następnie przechodzimy do testowania pacjenta za pomocą punktoskopu- jest to badanie przeprowadzane na zakończeniach meridianowych znajdujących się na palcach u rąk.

Czas trwania badania jest różny i jest on uzależniony od zakresu przeprowadzanych testów. Mogą one trwać od 10 min do ok. godziny czasu w szczególnych przypadkach testy mogą trwać dłużej.

Wyniki są drukowane i pacjent otrzymuje je od razu po przeprowadzeniu badania.

Czego oczekiwać od badania na BIOREZONANSIE?

  1. Badanie można stosować do monitorowania przebiegu wspomagania leczenia pacjenta i osiągniętych efektów terapeutycznych.
  2. Wyniki testów dostaje sie od razu po przeprowadzeniu badania.
  3. Wyniki zawierają pomiary na poziomie komórki, tkanek i organów.
  4. Testy pozwalają znaleźć ukryte niedobory ważnych składników organizmu.
  5. Terapeuci jak i Lekarze mają szybką informację w jakim kierunku diagnozować pacjenta co przyspiesza w dużej mierze rozpoczęcie prawidłowej terapii.
  6. Metoda ta została uznana w krajach Europejskich oraz USA za szybką i bezinwazyjną diagnostykę pacjentów w klinikach i przychodniach lekarskich zarówno osób zdrowych i cierpiących na choroby cywilizacyjne (cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, otyłość i inne).

Opinie naszych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Miałam problem z wysypką która wychodziła i po 2h znikała. Strasznie to swędziało. Żaden z lekarzy u których byłam nie był wstanie mi pomóc. Nie znaleźli przyczyny. Po testach w gabinecie Energii wyszło że mam problem z mlekiem i candidą. Kuracja była długa.Trwała rok ale dziś już nie mam wysypek, skóra mnie nie swędzi, dużo lepiej się czuje.

Halina 74 lata

Wzdęcia, przelewanie się w brzuchu i do tego swędzenie skóry o nieznanej przyczynie. Po wprowadzeniu wszystkich zaleceń problemy zniknęły już po miesiącu- byłem w szoku, że tak szybko uzyskałem efekt bo do tej pory nic mi nie pomagało. Do tego schudłem, świetnie się czuje 🙂 Polecam

Radek 32 lata

Do Pani Ani regularnie chodzę na masaż bańką- mam problem z nadmiernym napęciem mięśni w barkach. Ten masaż zdejmuje mi ciężar, bardzo mnie odpręża i czuję sie świetnie.

Magda 29 lat

Eliksir młodości

ASEA to biliony stabilnych, perfekcyjnie wyważonych Cząsteczek Sygnalizacyjnych Redox, zawieszonych w nieskazitelnym roztworze solnym – są to te same cząsteczki, które istnieją w komórkach ludzkiego organizmu.

Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania

adres

ul. Plac Dworcowy 1
33-100 Tarnów

kontakt

tel. 0605 660 515
kontakt@energia21.pl

Godziny otwarcia

 wt - pt : 14:00 – 18:00

 

Nie zwlekaj dłużej zadzwoń już dziś !

Nie zwlekaj dłużej zadzwoń już dziś !

Energia - Medycyna Naturalna

ul. Plac Dworcowy 1
33-100 Tarnów
tel. 0605 660 515
e-mail: kontakt@energia21.pl