KONSULTANCI - Energia - Medycyna Naturalna
  Plac Dworcowy 1 (I piętro) 33-100 Tarnów

mgr Anna Golec

Anna jest osobą pełną pasji i entuzjazmu co przekłada się na jej podejście do pacjentów. Każdy z nich jest traktowany indywidualnie i otaczany szczególną troską. Jest wykształcona w zakresie medycyny chińskiej, dietetyki oraz fizjoterapii. Dodatkowo posiada wieloletnie doświadczenie w pracy metodą biorezonansu komórkowego  stosowaną do przeprowadzania badań i programów terapeutycznych.  Regularnie wzbogaca swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach dzięki którym posiada bogatą wiedzę na temat genezy chorób oraz ich leczenia i zapobiegania. Wielowymiarowe spojrzenie na człowieka, którego uczy tradycyjna chińska medycyna pozwala jej na wspomaganie leczenia schorzeń na które medycyna zachodnia nie zna odpowiedzi. W gabinecie Energii pracuje od 2005 r.

Jej praca jest jej pasją. Wkłada w nią dużo zaangażowania. Wciąż poszerza swoje horyzonty by dawać skuteczne rozwiązania pacjentom, którzy jej  zaufali. To Anna ułoży dla was kompleksowy programu powrotu do zdrowia.

W gabinecie Energia mogę Państwu pomóc w wspomaganiu leczenia wielu ostrych i przewlekłych typów dolegliwości i bólów. Metody które stosuje do przeprowadzania badań to:

  • biorezonans komórkowy- aparat Mora
  • mikroskopowe badanie kropli krwi
  • badanie pulsu i języka według zasad medycyny chińskiej.
Moi pacjenci to osoby które poszukują naturalnych metod wspomagania powrotu do zdrowia bądź Ci którym dotychczasowe leczenie nie przyniosło upragnionych efektów.

Płatność na konto nr 08 1050 1562 1000 0092 1819 0446

Ile trwa konsultacja?

Konsultacja trwa ok. 30 minut.

Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzę z Tobą wywiad i zanalizuje Twoje wyniki przeprowadzonych testów. Jeżeli będzie taka potrzeba poproszę Cię o wykonanie innych badań potrzebnych do ułożenia programu powrotu do zdrowia.

Podczas drugiej zapoznasz się z całym programem kuracji terapetycznej dobranej do twoich potrzeb i oczekiwań.

Kolejne konsultacje będą potrzebne aby kontrolować proces powrotu do zdrowia i  modyfikować program do Twoich aktualnych potrzeb.

mgr Anna Maria Zielińska

Anna Maria Zielińska urodzona w 1974 roku, studiowała biochemię, farmację, coaching, pedagogikę oraz bioenergoterapię. Medycyna i ziołolecznictwo interesowały ją od 11 roku życia. Ponad 17 lat poświęciła na naukę o lekach syntetycznych oraz ekstraktach ziołowych. Jej pasją są nowe metody diagnostyczne organizmu ludzkiego.

Wprowadzała do medycyny w Polsce diagnostykę hbA1c, technologię diagnostyki poziomu glukozy z krwi obwodowej z korektą hematokrytu oraz densytometry osiowe. Aktualnie zgłębia i wykorzystuje możliwości urządzeń do biorezonansu medycznego.

Anna szkoliła lekarzy, pielęgniarki i farmaceutów. Pracowała na stanowiskach Konsultant medyczny, Key Account Manager, Monitor badań klinicznych (sama projektowała badania kliniczne), RPPV (monitor działań niepożądanych), Product manager oraz Field Force Manager. Anna od 2014 roku pracuje z pacjentami metodą coachingu medycznego, dając im możliwość wpływania na ich zdrowie ciała i umysłu. Łączy medycynę z psychologią.

Rozwiązania powstają dzięki wiedzy i wyobraźni biochemicznej i fizyki w obszarze organizmu ludzkiego. Wprowadza terapie na poziomie komórkowym w dziedzinie medycyny mitochondrialnej.

Dzisiaj prowadzi prywatną praktykę Coacha medycznego. Jest mężatką i matką dwóch córek.

 

Płatność na konto nr:  56 1090 1896 0000 0001 3570 5732

Przygotowanie do konsultacji

Krok 1 diagnostyka biorezonansowa

krok 2 wypełnij ankietę

krok 3 dołącz historię choroby

krok 4 wybierz konsultanta

Opinie naszych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Miałam problem z wysypką która wychodziła i po 2h znikała. Strasznie to swędziało. Żaden z lekarzy u których byłam nie był wstanie mi pomóc. Nie znaleźli przyczyny. Po testach w gabinecie Energii wyszło że mam problem z mlekiem i candidą. Kuracja była długa.Trwała rok ale dziś już nie mam wysypek, skóra mnie nie swędzi, dużo lepiej się czuje.

Halina 74 lata

Wzdęcia, przelewanie się w brzuchu i do tego swędzenie skóry o nieznanej przyczynie. Po wprowadzeniu wszystkich zaleceń problemy zniknęły już po miesiącu- byłem w szoku, że tak szybko uzyskałem efekt bo do tej pory nic mi nie pomagało. Do tego schudłem, świetnie się czuje 🙂 Polecam

Radek 32 lata

Do Pani Ani regularnie chodzę na masaż bańką- mam problem z nadmiernym napęciem mięśni w barkach. Ten masaż zdejmuje mi ciężar, bardzo mnie odpręża i czuję sie świetnie.

Magda 29 lat

Eliksir młodości

ASEA to biliony stabilnych, perfekcyjnie wyważonych Cząsteczek Sygnalizacyjnych Redox, zawieszonych w nieskazitelnym roztworze solnym – są to te same cząsteczki, które istnieją w komórkach ludzkiego organizmu.

Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania

adres

ul. Plac Dworcowy 1
33-100 Tarnów

kontakt

tel. 0605 660 515
kontakt@energia21.pl

Godziny otwarcia

 wt - pt : 14:00 – 18:00

 

Nie zwlekaj dłużej zadzwoń już dziś !

Nie zwlekaj dłużej zadzwoń już dziś !

Energia - Medycyna Naturalna

ul. Plac Dworcowy 1
33-100 Tarnów
tel. 0605 660 515
e-mail: kontakt@energia21.pl