Masaż Bańką Chińską - Energia - Medycyna Naturalna
  Plac Dworcowy 1 (I piętro) 33-100 Tarnów

Masaż bańką chińską

Na czym polega masaż bańką chińską?

Masaż taki działa na zasadzie podciśnienia. Powoduje to zassanie tkanek i wpływa na ich przekrwienie. Jeśli skórze brakuje elastyczności – masaż przywróci jej jędrności. Najczęściej masowane rejony ciał to: oczywiście uda, pośladki i brzuch 🙂 czyli miejsca, w których najczęściej obserwujemy oznaki mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej. Masaż bańką przyspiesza również krążenie krwi masowanych miejsc, wpływając na przemianę materii, a tym samym przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej. Bardzo ważny w całym masażu  jest fakt pobudzenia krążenia i płynów ustrojowych, ponieważ dzięki temu szybciej pozbędziemy się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej a to ma nieograniczoną moc w kuracji antycellulitowej. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Indywidualnie ustalam stopień zassania bańki, przez co zabieg jest bezbolesny, masaż dostosowywany jest do indywidualnego progu odczucia bólu.

 Ile trwa zabieg?

W gabinecie – masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany seriach po 10-12 zabiegów. Przy czym powinno się go wykonywać dwa razy w tygodniu. Efektem ubocznym może być zaczerwienienie, czasem małe wybroczyny, które zwykle wchłaniają się w przeciągu kilku dni.

  To znany i ceniony

  sposób na cellulit !

   Jak wygląda zabieg?

   Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas masażu bańką chińską oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu.

   Przeciwwskazania względne(zapytaj specjalisty):

   • kobiety w ciąży,
   • w okresie menstruacji
   • osoby mające żylaki
   • podwyższona temperatura ciała,
   • zaburzenia krzepliwości krwi,
   • stany zapalne skóry.

   Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi,

   oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii- odchudza.

   Chcesz mieć jędrną skórę?

   Nie czekaj!

   Umów się na serię masaży bańką chińską. Otrzymasz 5% rabatu.

   Cennik

   Opinie naszych Klientów

   Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

   Miałam problem z wysypką która wychodziła i po 2h znikała. Strasznie to swędziało. Żaden z lekarzy u których byłam nie był wstanie mi pomóc. Nie znaleźli przyczyny. Po testach w gabinecie Energii wyszło że mam problem z mlekiem i candidą. Kuracja była długa.Trwała rok ale dziś już nie mam wysypek, skóra mnie nie swędzi, dużo lepiej się czuje.

   Halina 74 lata

   Wzdęcia, przelewanie się w brzuchu i do tego swędzenie skóry o nieznanej przyczynie. Po wprowadzeniu wszystkich zaleceń problemy zniknęły już po miesiącu- byłem w szoku, że tak szybko uzyskałem efekt bo do tej pory nic mi nie pomagało. Do tego schudłem, świetnie się czuje 🙂 Polecam

   Radek 32 lata

   Do Pani Ani regularnie chodzę na masaż bańką- mam problem z nadmiernym napęciem mięśni w barkach. Ten masaż zdejmuje mi ciężar, bardzo mnie odpręża i czuję sie świetnie.

   Magda 29 lat

   Eliksir młodości

   ASEA to biliony stabilnych, perfekcyjnie wyważonych Cząsteczek Sygnalizacyjnych Redox, zawieszonych w nieskazitelnym roztworze solnym – są to te same cząsteczki, które istnieją w komórkach ludzkiego organizmu.

   Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania

   adres

   ul. Plac Dworcowy 1
   33-100 Tarnów

   kontakt

   tel. 0605 660 515
   kontakt@energia21.pl

   Godziny otwarcia

    wt - pt : 14:00 – 18:00

    

   Nie zwlekaj dłużej zadzwoń już dziś !

   Nie zwlekaj dłużej zadzwoń już dziś !

   Energia - Medycyna Naturalna

   ul. Plac Dworcowy 1
   33-100 Tarnów
   tel. 0605 660 515
   e-mail: kontakt@energia21.pl