Rzuć palenie w 60 min - Energia - Medycyna Naturalna
  Plac Dworcowy 1 (I piętro) 33-100 Tarnów

RZUĆ PALENIE W 60 min. !!!

Terapia antynikotynowa na aparacie „MORA- Super +” to NOKAUT  dla Twojego nałogu!!!

Jeśli papierosy już Cię męczą, zaczynają śmierdzieć, za dużo kosztują, bliskie osoby mówią skończ z tym!! I nie chcesz żeby nadal Tobą rządziły dobrze trafiłeś- TA TERAPIA jest dla Ciebie!!

Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod na pozbycie się nałogu nikotynowego, jaka kiedykolwiek powstała. Nie ma tu znaczenia, czy palisz od wielu lat, czy palisz od niedawna – rzucisz palenie już po JEDNYM zabiegu!

Terapii może być poddawany każdy palacz niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy stażu palenia. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny, nie ma skutków ubocznych.


Dajemy Ci 95% skuteczności tej terapii reszta zależy od Ciebie!! To tylko JEDNA wizyta w naszym Gabinecie!! Zdecyduj SAM !!

JAK DZIAŁA TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA??

Terapia antynikotynowa metodą biorezonansu MORA ma podwójne działanie:

– pozbawia uczucia głodu nikotynowego

– oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych złogów nagromadzonych wskutek palenia papierosów

Niwelacja potrzeby palenia papierosa trwa od 2 do 12 godzin po terapii. Terapia MORA jest długofalowa a jej oddziaływanie jest niezwykle silne, co skutecznie pomoże Ci rzucić palenie.
Detoksykacja z toksyn będzie się odbywać w ciągu kilku dni po zabiegu. W tym czasie wskazane jest picie wody niegazowanej ok. 1,5- 2 litrów dziennie. Oczyszczanie z toksyn papierosa jest niezwykle ważne dla Naszego zdrowia!!!

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Pacjent przynosi ze sobą nie wypalonego oraz wypalonego papierosa wraz z popiołem w menzurce którą dostaje w gabinecie. Papierosy są umieszczane w kubku wejściowym urządzenia. Podczas terapii pacjent jest podłączany do urządzenia za pomocą specjalnych elektrod do aparatu MORA- w rękach trzyma elektrody ręczne a stopy ma oparte na elektrodach stopowych. Dodatkowo zakłada się elektrodę paskową (czołową) na czoło pacjenta. Zabieg trwa 60 min.

JAK DZIAŁA BIOREZONANS PODCZAS TERAPII ANTYNIKOTYNOWEJ??

Aparat MORA przekazuje organizmowi fale elektromagnetyczne właściwe dla papierosa. Zostaje zmieniony kształt fali na dokładnie odwrotny, tzw. lustrzane odbicie (inwersja sygnału). W efekcie dwie przeciwstawne sobie fale o tej samej częstotliwości nakładają się w organizmie na siebie (efekt rezonansu) i zostaje zainicjowany proces detoksykacji oraz  zostaje wygaszona potrzeba zapalenia papierosa. Dla uzyskania odpowiedniej częstotliwości w urządzeniu umieszcza się dwa papierosy przyniesione na terapię przez palacza – jeden cały nie wypalony, a drugi wypalony. Dodatkowo w terapiach MORA włącza się program w komputerze zawierający spektrum częstotliwości różnych papierosów (dla wzmocnienia efektu!).

ILE ZABIEGÓW TRZEBA PRZEJŚĆ, ABY PRZESTAĆ PALIĆ?

Rzucanie palenia czyli wygaszanie głodu nikotynowego uzyskuje się po jednorazowej wizycie, trwającej 60 minut. Chęć palenia ustępuje w ciągu kilku-kilkunastu godzin po zabiegu. Z reguły wystarcza tylko JEDNA TERAPIA.

Zdarza się, że niewielki odsetek palaczy poddanych zabiegowi wymaga powtórki. Należy ją wykonać 2 do 14 dni po pierwszym zabiegu.

W trudnych przypadkach można zastosować system 3 terapii w odstępach 3-4 dniowych, daje to bardzo skuteczne efekty. Seria 3 terapii polecana jest głównie u osób z bardzo długim stażem palenia, zaczynających palić w młodym wieku, bądź u osób palących ponad paczkę dziennie.

                                                                                 

 JAK SIE PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU „RZUĆ PALENIE”?

– W dniu terapii nie powinno się spożywać alkoholu, ponieważ zaburza on pracę wątroby i nerek, które biora udział w procesie detoksykacji, zainicjowanym w trakcie zabiegu,

– Trzeba przynieść ze sobą dwa papierosy- jeden nie wypalony i 2-gi wypalony,

-Należy zdjąć biżuterię ( np. łańcuszek, pierścionek), odłożyć na bok metalowe rzeczy oraz urządzenia elektroniczne( np. klucze, drogne, komórke ipt.)

– Gołe stopy trzyma się oparte na elektrodach stopowych- w tym celu należy ściągnąć buty, skarpetki bądź rajstopy.

CZY WYSTĘPUJĄ DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE ??

W bardzo rzadkich przypadkach po zabiegu można zaobserwować krótkotrwale reakcje t.j.:  suchość w ustach, metaliczny posmak w ustach, osłabienie koncentracji, wzmożoną senność, nadpotliwość, rozdrażnienie. Wiąże się to z faktem, iż zabieg pobudza wydalanie toksyn nikotynowych do krwioobiegu. Objawy te ustępują do 2 tygodni. Zaleca się wówczas picie dużej ilości wody niegazowanej (można dodać szczyptę soli himalajskiej); przy rozdrażnieniu – korzeń Kudzu.

CZY WSPOMAGAĆ SIĘ CZYMŚ PO ZABIEGU?

Głód nikotynowy znika w 2-12 godzin po zabiegu. Nie powinno się wspomagać środkami na rzucanie palenia typu gumy do żucia, plastry, ponieważ zawierają one nikotynę! Wprowadzenie do organizmu nikotyny może zniwelować efekty terapii. Do terapii MORA dołączane są specjalne krople przygotowane indywidualnie w trakcie terapii, które powinny wzmocnić efekt zabiegu i pomóc w usunięciu potrzeby palenia.

CHCIEĆ ZNACZY MÓC!!

Terapie antynikotynową MORA należy traktować jako formę pomocy w rzuceniu palenia, która odtruje organizm z toksyn i zniweluje głód nikotynowy. Główne jednak zadanie – czy wytrwać bez papierosa – leży w rękach samego palacza. To od niego zależy co po terapii zrobi z czystym organizmem, wolnym od nałogu – czy wróci do niego ponownie czy nie. Taka decyzja nie jest jednak taka prosta, dlatego należy najpierw przygotować się do tego psychicznie, być zdecydowanym i uzbroić się w samodyscyplinę.  Przyda się ona zwłaszcza w pierwszych dniach po terapii, kiedy trzeba będzie sobie poradzić z wyuczonymi ruchami rąk i przyzwyczajeniami typu wstaję rano, piję kawę i palę papierosa. Opanowanie tych odruchów może potrwać 2-3 tygodnie.  Gdyby się jednak nie udało – terapię należy jak najszybciej powtórzyć!

  PO TERAPII PROPONUJEMY PACJENTOM PIĘĆ NOWYCH KROKÓW

  • Codziennie przez 28 dni ssać vit. C, można przegryzać marchewkę, seler, pietruszkę, pestki,
  • Oddać lub wyrzucić ulubione zapalniczki i popielniczki,
  • W widocznym dla siebie miejscu codziennie odkładać pieniądze wydawane wcześniej na papierosy, po miesiącu wydać NA SIEBIE, najlepiej na coś co można codziennie oglądać, wprawdzie mamy to za darmo
  • Raz w tygodniu wprowadzić sobie zabieg oczyszczający : sauna, kąpiel ziołowa, inhalacje itp.
  • Dużo płynów – woda słabo mineralizowana – niegazowana, zielona herbata, zioła.

  Następnie pozostaje Nam cieszyć się odczuwaniem na nowo zapachów, smaków potraw, poprawą kondycji cery, skóry i przedewszystkim cieszyć się Naszym ZDROWIEM bez papierosów!!

  Cennik

  Opinie naszych Klientów

  Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

  Miałam problem z wysypką która wychodziła i po 2h znikała. Strasznie to swędziało. Żaden z lekarzy u których byłam nie był wstanie mi pomóc. Nie znaleźli przyczyny. Po testach w gabinecie Energii wyszło że mam problem z mlekiem i candidą. Kuracja była długa.Trwała rok ale dziś już nie mam wysypek, skóra mnie nie swędzi, dużo lepiej się czuje.

  Halina 74 lata

  Wzdęcia, przelewanie się w brzuchu i do tego swędzenie skóry o nieznanej przyczynie. Po wprowadzeniu wszystkich zaleceń problemy zniknęły już po miesiącu- byłem w szoku, że tak szybko uzyskałem efekt bo do tej pory nic mi nie pomagało. Do tego schudłem, świetnie się czuje 🙂 Polecam

  Radek 32 lata

  Do Pani Ani regularnie chodzę na masaż bańką- mam problem z nadmiernym napęciem mięśni w barkach. Ten masaż zdejmuje mi ciężar, bardzo mnie odpręża i czuję sie świetnie.

  Magda 29 lat

  Eliksir młodości

  ASEA to biliony stabilnych, perfekcyjnie wyważonych Cząsteczek Sygnalizacyjnych Redox, zawieszonych w nieskazitelnym roztworze solnym – są to te same cząsteczki, które istnieją w komórkach ludzkiego organizmu.

  Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania

  adres

  ul. Plac Dworcowy 1
  33-100 Tarnów

  kontakt

  tel. 0605 660 515
  kontakt@energia21.pl

  Godziny otwarcia

   wt - pt : 14:00 – 18:00

   

  Nie zwlekaj dłużej zadzwoń już dziś !

  Nie zwlekaj dłużej zadzwoń już dziś !

  Energia - Medycyna Naturalna

  ul. Plac Dworcowy 1
  33-100 Tarnów
  tel. 0605 660 515
  e-mail: kontakt@energia21.pl